top of page

UČITELÉ V DRÁČKOVĚ ŠKOLCE

Personál
Tereza Košíčková | Dráčkova školka

TEREZA KOŠÍČKOVÁ

vedoucí učitelka

▼▼▼
Karolína Vacková Pivoňková | Dráčkova školka

MGR. KAROLÍNA

VACKOVÁ PIVOŇKOVÁ, DiS.

zástupce vedoucí učitelky

▼▼▼
Saida Mugu | Dráčkova školka

SAIDA MUGU

učitelka

▼▼▼
Alexei Weig

ALEXEI WEIG

učitel, rodilý mluvčí

▼▼▼
Michal Vacek

MICHAL VACEK, DiS.

učitel

▼▼▼
bohumila_2.jpg

BOHUMILA KREČMEROVÁ

učitelka

▼▼▼
Monika Rebcová

MgA. MONIKA REBCOVÁ

lektorka afrického tance

a jógy pro děti

▼▼▼
.
Monika Rebcová

Jsem taneční pedagog, vyučuji na AMU Praha, je vedoucí skupiny Batocu-africká hudba a tanec, doprovázím lekce na percussivní nástroje, vytvořila jsem 30 celovečerních tanečních představení pro děti i dospělé (africké pohádky) se kterými jsem vystupovala v Evropě i v USA.

V Dráčkově školce povedu děti v kurzech afrického tance a jógy. Více o kurzech ►►

MgA. MONIKA REBCOVÁ

lektorka afrického tance 

a jógy pro děti

Karolína Vacková Pivoňková | Dráčkova školka

Je mi 30 let a práci s dětmi se věnuji již 12let. Vystudovala jsem střední a následně vyšší odbornou školu sociálně správní, kde jsem se díky praxím dostala k zajímavým příležitostem pracovat s dětmi v různých zařízeních (kojenecký ústav, neziskové organizace věnující se handicapovaným dětem, OSPOD). Skrze tyto zkušenosti jsem si podala přihlášku na Univerzitu Jana Amose Komenského, abych si dodělala vysoké vzdělání ve speciální pedagogice (obor poradenství se zaměřením na poruchy chování). Dlouhá léta studia jsem si obohacovala soukromým hlídáním dětí v rodinách, v létě fungovala jako vedoucí na dětských táborech, jezdila s dětským koutkem po openair festivalech apod. Ve školství jsem začala pracovat hned po vystudování VŠ.

Mezi mé záliby patří kreativní tvoření a dekor, hudba, dokumenty, moje milovaná rodina, móda, fotografování, procházky do přírody.

MGR. KAROLÍNA

VACKOVÁ PIVOŇKOVÁ, DiS.

zástupce vedoucí učitelky

Saida Mugu | Dráčkova školka

Je mi 43 let. Mám vysokoškolské vzdělání v ekonomii. Šest let jsem pracovala ve zdravotnictví. Poté jsem byla deset let na mateřské dovolené, mám tři děti. Poslední čtyři roky pracuji ve školce. Mám ráda hudbu (hraji na klavír), šachy, domino, křížovky s dětmi, logické hry, vše co se týče dětí a jejich vzdělání.

Osobní koníčky jsou šití a sladké kytice.

SAIDA MUGU

učitelka

alexei_U.jpg

Ahoj! My name is Alexei Weig, and I’m from London and the USA. I’ve been living in Roztoky u Prahy with my partner and our wonderful little girl since autumn of 2019. Before this, my partner & I lived and volunteered at a Tibetan Buddhist centre in Scotland, where I was a gardener & housekeeper.

 

I love walking and cycling with my family in these gorgeous forests all around Czechia and going on fun trips with them to places like Park Mirakulum - which we all love, not just our daughter! I also enjoy playing my guitar, reading, listening to all sorts of good music, and watching sci-fi films.

 

I’m CELTA qualified to teach English as a second language and have experience teaching for all ages and levels of ability. Since June 2020 I've been leading fun play-based introductory English sessions with kids aged 1-4, which they really enjoy. And they often speak English words at home now, so that’s success! I’ve also worked in an office setting teaching corporate employees 1-1, as well as currently teaching privately with individual students.

 

I’m so happy to be joining such a great team at Dráčkova školka Strahov with its friendly, fun & relaxed atmosphere. The kids are brilliant and I know we’ll have a great time together. I look forward to being a support and guide on their journeys of discovery and development. And I look forward to learning a lot myself too! 

 

Dík!

ALEXEI WEIG

učitel, rodilý mluvčí

michal.jpg

Je mi 29 let a s mou manželkou Karolínou máme syna Antonína. Vystudoval jsem Pražskou hudební konzervatoř a z mé hudební kariéry si odnáším vzpomínky na hudební spolupráci např. s kapelou Čechomor, Suzanne Vega, Smíchovskou komorní filharmonií a dalšími.
Již od dob mých studií se věnuji pedagogické činnosti a organizování akcí nejen pro děti (tábory, oslavy, koncerty mých žáků při ZUŠ apod.) Tyto aspekty využívám jako vedoucí učitel SZUŠ Music Art v Praze a nyní bych rád mé vize a zkušenosti předal i Dráčkově školce.
Pokud mi to práce a rodina dovolí, mým největším koníčkem je sport, zejména pak golf a florbal, přes zimu jsem pak náruživým lyžařem.
Hlavním cílem pro mé působení v Dráčkově školce je vytvořit takovou školku, do které se budou děti každý den vracet s úsměvem a Vy, rodiče, budete celý den bez pochyb o tom, že je o Vaše děti dobře postaráno.

MICHAL VACEK, DiS.

učitel

Tereza Košíčková | Dráčkova školka

Je mi 25 let a působím ve školce jako vedoucí učitelka/ředitelka. Vystudovala jsem střední odbornou školku pedagogickou, zaměření na předškolní a mimoškolní činnost. Po škole jsem nastoupila na pomaturitní studium anglického jazyka a akreditovaný kurz kreativního a pohybového kurzu pro předškolní děti. V průběhu studií jsem působila jako chůva v rodinách a jako animátor/vedoucí na zahraničních táborech. Velkou životní lekcí byla pro mne práce jako vychovatelka na internátní škole v OpenGate. Ve volném čase se věnuji dobrovolnictví v neziskové organizaci, své rodině, četbě, cestování, sportu a organizací společenských akcí.

TEREZA KOŠÍČKOVÁ

vedoucí učitelka

Bohumila Krečmerová

Zdravíčko,

 

je mi 23 let.  Jsem studentka 3. lékařské fakulty - obor

všeobecná sestra. Též jsem absolvovala oba stupně ZUŠ na klavír,

celkově jsem tak strávila 18 let intenzivního studia tohoto

nástroje. Prozatím mám získanou kvalifikace ošetřovatele.

Zároveň jsem v současné době zaměstnána na zkrácený úvazek  v

diagnostickém ústavu a středisku výchovné péče.

Mezi mé zájmy patří četba beletrie, hra na klavír, ráda se však

učím i na ostatní nástroje.  Ráda vařím, vyšívám, chodím na

dlouhé procházky a sbírám staré knihy.

BOHUMILA KREČMEROVÁ

učitelka

POZADI_POUZE_MODRE.jpg

Prague/Czechia   |   Opening hours: Mo-Fr 7:30 am - 5 pm   |  +420 778 461 891  │  info@drackovaskolka.cz

<meta name="google-site-verification" content="f7js4CimqoX7Ri2N2H0FUu07hIK_rVW0L2mVf1jVPg0" />

bottom of page